Horoskop na tento týden. Věštba pro všechna znamení!

Kozoroh 22. 12. až 20. 1.

Nedaří se Vám stále v životě dosáhnout vašich záměrů, ač se tak snažíte? Není pravdou, že právě svým urputným lpěním na vylepšení situace si tuto akci právě blokujete? Zastavte se… Projevte vděčnost za to vše, co již máte a buďte jen přítomni. Dovolte nechat odejít strach a odemknout pouta, do kterých jste se zamkli.

Vodnář 21. 1. až 20. 2.

Rozdali byste se pro druhé a pomáháte v mnoha směrech. Dávat druhým Vám přináší potěšení, ale nechte také druhé straně, aby dávali Vám. Dovolte si i přijímat a tím znovu naplnit sami sebe životní energií, která přinese nové formy hojnosti, myšlenek a příležitostí.

Ryby 21. 2. až 20. 3.

Zaměřte se pouze na své přání a touhy. Pohybujte se s proudem života v jeho rytmu. Cestou proti proudu si přivoláte překážky. Představujte si, že se váš sen se již vyplnil a prociťujte své srdce štěstím. Naladění na tyto pocity přináší velké uzdravení, které pocítíte velmi rychle.

Beran 21. 3. až 20. 4.

Dovolte si přijímat. Vaše zakořeněné přesvědčení, že si nic nezasloužíte, blokuje zhmotnění vašich přání. Splněná přání nejsou odměnou za dobré chování, ale reakcí na Vaše myšlenky, pocity, přesvědčení a činy. Přijměte dobro s velkou vděčností.

Býk 21. 4. až 21. 5.

Tato zemská znamení okusí v tomto týdnu životem kladené situace tak, aby si uvědomila podstatu svého poslání. Vaše slova nebo Váš dotek hojivě působí na druhé a právě nyní tyto schopnosti posouváte na vyšší úroveň. Očistěte své myšlenky k otevření proudu vyšší frekvence energie.

Blíženci 22. 5. až 21. 6.

Troufli jste si zabrousit do nových oblastí a neuškodila by Vám pomoc ve formě nových informací, nápadů či zkušeností druhých. Seznámíte se v pravý čas s těmi pravými lidmi zcela nečekanými způsoby. Nebojte se požádat o pomoc či radu, budete-li k tomu vedeni vnitřním hlasem.

Rak 22. 6. až 22. 7.

Pro jedince v tomto znamení se zejména koncem týdne otevře přímo magický příliv hojnosti. Jste obklopeni zázračnou energií. Proto se nesnažte až příliš věci řídit, jen je nechte volně plynout, tím zvyšujete schopnost zhmotňovat to, co si přejete. Přemýšlejte jen o svých touhách, nikoliv obavách.

Lev 23. 7. až 22. 8.

Lvi, lvice, lvíčata, je čas, kdy vzrůstá Vaše osobní síla. Máte již dostatečné indicie k Vašemu záměru. Tento týden je pro Vás startem do neznáma. Odevzdejte všechny své problémy nebesům a připravte si otevřenou náruč k přívalu hojnosti. Takže: připravit…pozor…teď!!!!

Panna 23. 8. až 22. 9.

V poslední době jste na sebe i své okolí tvrdí. Ocitli jste se na hranici vnitřního neklidu, který formuje Váš zevnějšek. Každý z nás dělá chyby, ale důležité je, jak své chyby zvládáme. Soustřeďte se na své pozitivní vlastnosti a nechte vzrůst svou sebeúctu a zmizet pocit napětí.

Váhy 23. 9. až 23. 10.

Vaše energie byla v posledních dnech jaksi roztříštěna a je na čase to napravit. Zbavte se nepořádku ve svém nitru, který Vám neslouží. Zrušte vše, co Vás okrádá o čas. Tento týden je pro vás ve znamení „úklidu Vašeho života“. Vzroste tím Vaše energie i sebevědomí.

Štír 24. 10. až 22. 11.

Potýkáte se často sproblémem, že nevíte co dál… Nevidíte jiné možnosti. Nyní je vhodná doba učinit změny. Rozdělte si své cíle na menší a dovolte si v sobě objevit nové možnosti. Přitáhnete tak k sobě novou energii čistící Váš život. A uvidíte možnosti, kterých jste si dříve nevšimli.

Střelec 23. 11. až 21. 12.

Pokud jste se právě do něčeho pustili, vyčkejte… Zmeškali byste příležitost, která se Vám velmi brzy objeví. Tento okamžik nepropásnete, nemějte obav. Vyčkejte na informace, které změní Vaše plány a navedou Vás lepším směrem. Tím, že počkáte, dosáhnete mnohem úžasnějších výsledků.

Komentáře