Jak často čistíte kosmetické štětce?

Reklama

Položila jste si někdy otázku, co všechno může zůstat ve vašem kosmetickém štětci? Jak často ho čistíte, jestli vůbec? S tím vám velmi jednoduše pomůže speciální mýdlo s praktickou miskou od Sefiros, které bylo vyvinuto přímo pro pohodlné čištění kosmetických štětců.

Zbytky líčidel, pot a prach. To všechno váš štětec během jeho používání zachycuje. Je tedy vhodné ho alespoň jednou za týden pořádně vyčistit. Kromě toho jsou zbytky líčidel také nejčastější příčinou kratší životnosti kosmetických štětců. Líčidla zatvrdnou uvnitř štětin a slepí jednotlivá vlákna. Mýdlo Sefiros udržuje přírodní i syntetické štětiny stále hladké, pružné a prodlužuje jejich životnost.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“28713″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“414″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Jak používat:
Štětec jemně namydlete a napěňte ho pomocí krouživých pohybů po plastové misce na povrchu se zoubky. Párkrát zakroužíte, opláchnete vodou a štětec je dokonale čistý. Miska má praktickou odkapávací mističku pro odložení v koupelně. Cena: 219 Kč. Zakoupíte na www.Vivantis.cz.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“28712″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Rychlá očista pro vaše kosmetické štětce: Ecotools čisticí ubrousky
Rychlé a pohodlné očištění kosmetických štětců, to nabízí letošní novinka Ecotools Čisticí ubrousky.  Ecotools Čisticí ubrousky rychle a účinně očistí štětce od make-upu, mastnoty a nečistot, které na nich ulpí během líčení. Po použití zůstávají štětce čisté, měkké a připravené k dalšímu použití. Každý čisticí ubrousek je vyroben z certifikovaného materiálu, který je dermatologicky testován a neobsahuje látky ropného původu. Dostupnost: drogerie dm, e-shopy KupKosmetiku.cz a BabyBaby.cz, nezávislé prodejny. Doporučená cena: 199 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“28714″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“414″}}]]

Doporučení:
Používejte ubrousky po každém líčení. Správná péče o kosmetické štětce Vám usnadní aplikaci make-upu a prodlouží jejich životnost. Při denním používání se štětce zanáší nejen kosmetickými produkty, ale také zbytky odumřelé kůže. Pravidelným čištěním tak zabráníte zanášení nečistot ze štětců zpět na pleť a jejímu následnému podráždění. Pro důkladnou očistu kosmetických štětců sáhněte po Ecotools Šamponu na kosmetické štětce. Malé množství šamponu jemně vmasírujte mezi vodou namočené štětiny. Promněte je mezi prsty tak, abyste šampon dostali rovnoměrně do celé plochy štětce. Poté štětec proplachujte, dokud ze štětin neteče čistá voda. Opatrně vymačkejte přebytečnou vodu, upravte štětiny do původního tvaru a nechte vyschnout ve vodorovné poloze. Nenechávejte štětec při vysychání stát štětinami vzhůru!  Šampon je dermatologicky testovaný, hypoalergenní a jeho složení je založeno na přírodních ingrediencích. Neobsahuje parabeny, ftaláty ani složky ropného původu.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“28715″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“450″}}]]

Produkty EcoTools jsou spojením krásy a odpovědného přístupu k životnímu prostředí. EcoTools je lídrem mezi značkami, které kladou velký důraz na materiály šetrné k přírodě a zároveň si zakládají na kvalitním zpracování všech produktů. Výsledkem jsou profesionální výrobky pro maximální krásu a péči s minimálním dopadem na životní prostředí.  Dostupnost: drogerie dm, e-shopy www.kupkosmetiku.cz a www.babybaby.cz. Doporučená cena: 229 Kč.

Komentáře