Jedinečná show E-motion obsadí už popáté hokejovou arénu v Benešově

Reklama

Dancing Crackers a akce E-motion je po roce zase tady! Svoje desáté narozeniny oslaví 12. května 2018 největší taneční skupina v České republice a bude to zase jízda ve velkém stylu. Již 5. ročník E-motion míří opět na zimní stadion do Benešova u Prahy. Benešovští a tým HC Lev rozpouští ledovou plochu, ve své hokejové svatyni, jen proto, aby podpořili tuto jedinečnou show, kterou Dancing Crackers pořádají pravidelně nejen pro své tanečníky, ale pro celé rodiny a širokou veřejnost.

Na E-motion uvidíte spoustu originálních vystoupení tanečníků, a to od nejmladších dětí až po dospělé. Do Benešova přijedou ze všech 17 měst a 32 kurzů, z celé České republiky, kde Dancing Crackers působí. Potkáte se s tanečníky nejen z Benešova, ale i z Prahy, Karlových Varů, Jablonce nad Nisou, Stochova, Votic a dalších měst. Mimo jiné vás energií nabitá bubenická show skupiny ARIES a kapela NÕC.

Na E-motion zazní na velkém pódiu i náš vlastní song s názvem „Můžeš změnit svět, který zpěvák JÕN složil speciálně pro Dancing Crackers“. JÕN se svou kapelou NÕC právě natočili videoklip k novému singlu. Domluvili jsme se, že v poslední scéně budou vystupovat naši tanečníci, ta spolupráce nás potěšila“ doplňuje Jaroslav Havelka, zakladatel Dancing Crackers.

E-motion bude zároveň velkou oslavou 10. narozenin taneční skupiny Dancing Crackers. Zažijete na ní nejen historicky první uzavření celé desetileté dekády, ale i první slavnostní imatrikulaci tanečních lektorů. Děti se budou moci pobavit při Pidilidi a balónkové párty a zaskákat si v nafukovacím hradu nebo si zajezdit i s dospělými na motokárách v nafukovací dráze. Nikdo nebude trpět hladem či žízní, občerstvení bude v hale zajištěno, a s ním i spousta super věcí v prodeji. Kdo má zájem o designově vymazlený merch, nebude o něj ochuzen, bude k dostání na místě v Crackers shopu.

Taneční skupina Dancing Crackers charakterizuje několik NEJ! Je to největší a nejpočetnější taneční skupina, s největším počtem poboček a jediná svého druhu v České republice. Zatančit si v kurzech Dancing Crackers můžete celkově v sedmnácti městech. Ve skupině se vyučuje mnoho různých stylů tance, jako je například street dance, break dance, freestyle, hip hop nebo house. Kurzy navštěvují všechny věkové skupiny dětí a mládeže až po dospělé, úplní začátečníci i ti pokročilí. „Jsme JEDEN SVĚT VE SVĚTĚ TANCE,“ říkají o sobě členové skupiny. Od roku 2017 drží jedinečný taneční rekord, kdy celkem 403 tanečníků, z jedné taneční skupiny, zatančilo společnou choreografii. Netradiční rekord je zapsán v České knize rekordů.

Ve skupině nesoutěžíme, protože chceme tancem sbližovat a podporovat se navzájem. Držíme při sobě jako taneční rodina, společně se motivujeme k pohybu a aktivnímu životnímu stylu. Věříme, že tanec je cesta pro zdravý životní styl bez cigaret, drog a alkoholu. Náš tým je 100% nekuřácký. Máme vypracovaný vlastní vzdělávací systém pro lektory a nabízíme jim rozvoj, který nikdy nekončí. Na letošním E-motion 2018 proběhne i slavnostní imatrikulace našich tanečních lektorů, chceme tak veřejně ocenit jejich každodenní úsilí a snahu. Rád bych poděkoval celému našemu týmu, lektorům, tanečníkům, rodičům a všem našim podporovatelům a partnerům, bez vás by to vůbec nešlo!“ řekl nám Jaroslav Havelka, který se projektu věnuje už roku 1999 a od samého počátku v ní působí jako lektor.

Přijďte se podívat na letošní E-motion a užít si společně s Dancing Crackers celý den naplno. Bude to den plný zábavy a velkolepá akce pro celé rodiny i jednotlivce. Nejen, že tanec bude všude, kam se jen podíváte, ale čeká vás super celodenní program, na který jen tak nezapomenete.

DJ Basslicker

Line up:

 • 12.00 Otevření areálu
 • 13:00 Velkolepá úvodní show
 • 13:30 Street dance show předškolních tanečníků
 • 13:45 Krájení velkého dortu k oslavě 10 let
 • 13:55 Focení rekordmanů 600 tanečníků (výroční foto desetiletí)
 • 14:00 Street dance show kategorie mladších
 • 14:55 Slavnostní vítání nových lektorů z Akademie DC
 • 15:15 Street dance show kategorie středních 
 • 16:20 Street dance show starších a dospěláků
 • 17:15 Stadion zaplní tisíce balónků
 • 17:20 Start největší balónkové párty s DJ Basslicker rádio KISS
 • 18:30 Koncert kapely NÕC
 • Akcí provází Bára Tlučhořová (rádio Kiss) a Jarda Havelka 
 • Po celou dobu doprovodný program pro celé rodiny ZDARMA
Kapela NOC

Zdroj: www.dancingcrackers.cz

Komentáře