Nedejte vráskám šanci!

Stárnutí je přirozený proces, který čeká na každou ženu. Někoho možná překvapí, že jeho první známky se na pleti začínají objevovat už před třicátým rokem. Proto je tak důležité začít se starat o pokožku včas – tedy mnohem dříve, než dnes ženy běžně činí.

„Do kosmetických salonů totiž zatím nejčastěji míří čtyřicátnice a starší ženy. O anti-aging péči a výběr správných kosmetických přípravků bychom se přitom ale měly začít zajímat skutečně i při prvních známkách stárnutí pleti, aby vypadala co nejdéle mladá, svěží a především zdravá,“ říká Denisa Jasinská z kosmetického blogu InspiraceEssente.cz

SOS v boji s prvními vráskami:
Essenté Vitalizační krém bojuje s prvními známkami stárnutí, redukuje tvorbu vrásek, viditelně vypíná a zpevňuje kontury obličeje a zlepšuje strukturu pleti. Podporuje a stimuluje regenerační proces pokožky. Obsažené aktivní látky (Dermotenseur, Liftonin-XPress, Pepha-Tight, skvalen, Telangyn peptide a vitamín E) podporují vlastní produkci kolagenu v pleti, pomáhají s obnovou běžných funkcí pokožky, a tím zlepšují její pevnost a pružnost a vyhlazují jemné vrásky. Jeho pravidelná aplikace viditelně prospívá celkovému stavu pokožky a udržuje zářivý a zdravý vzhled pleti. Essenté Vitalizační krém je vhodný pro denní i noční péči a také na velmi citlivou pokožku. Koupíte ho za 525 Kč.

Zdroj: www.essente.cz

Komentáře