Osm věcí, které mohou zkazit Valentýna!

Reklama

Už zítra je tu svatý Valentýn! Kýženou dokonalost však může lehce překazit spousta věcí!

1. Oblíbená restaurace má plno
Toto je začátečnická chyba, ale může se stát. Nelámejte si hlavu a udělejte z toho záměr. Vyberte ještě lepší restauraci, se kterou vás sice nepojí žádné vzpomínky, ale aspoň máte ideální příležitost utvořit si nové společné zážitky nebo objevit něco nového.

2. Stávkuje auto
Vše naplánujete do posledního detailu, ale bohužel jsou věci, které prostě naplánovat nejdou. A mezi nimi je například i auto, které začne stávkovat samozřejmě v ten nejnevhodnější moment. Ale co teď? Mějte pro jistotu v záloze nezadaného kamaráda nebo uložené číslo na taxíka.

3. Opar
To je velmi nepříjemné. Nevzhledný opar většinou vyskočí v případě stresové zátěže, což plánování dokonalého večera prostě někdy je. Vyzkoušet můžete led, pastu, mléko a další babské rady, nebo jít na jistotu a sáhnout po produktu Urgo Filmogel Opary. Průhledný gel překryje opar, a tak si klidně můžete nanést rtěnku a nebude nic vidět.

4. Nemáte dárek
Pokud hledáte dárek na poslední chvíli, mrkněte na nějaký poukaz, který zaplatíte, vytisknete a vše je vyřešeno během pár minut. Zkuste třeba klasické holičství, které se opět vrací do módy, nebo poukaz na pořádný steak do vyhlášené restaurace.

5. Děti
S příchodem dětí se nemusíte o tento svátek ošizovat, ba naopak, připravte partnerovi jedinečné rande? Zajistěte včas hlídání buď v podobě prarodičů, nebo díky chytrým aplikacím.

6. Rýma
I obyčejná rýma dokáže pěkně pokazit večer. Jakmile se objeví první příznaky, naordinujte si extra dávku vitamínů na podporu imunity a sprej do nosu Humer Sinusitis, ten vás jí dokáže efektivně a bezpečně zbavit.

7. Bolest hlavy
Někdy to opravdu není jen ta tradiční výmluva, ale bohužel i skutečnost. Pár triků ale existuje. Zkuste se na ni chvíli postavit, hlava se více prokrví a nedovolí mikrobům působit na sliznice svými toxiny. Vyzkoušet můžete i žvýkačku, která uvolní čelistní klouby, sklenici vody a několik nádechů na čerstvém vzduchu.

8. Když partner nesnáší Valentýn
I tohle má řešení! Podřiďte celý den i večer jeho zálibám. Možná si ani po tomto neoblíbí svátek všech zamilovaných, ale v jeho očích budete jasnou hvězdou.

Komentáře