Připravte svým známým nezapomenutelnou letní party

Reklama

Teplé letní dny a pozdě zapadající slunce přímo vybízejí k tomu, abyste pozvali své známé a uspořádali jim skvělou letní grilovačku, na kterou budou vzpomínat ještě celé léto. Sejděte se s rodinou a přáteli a vychutnejte si společné chvíle klidu, pohody, plné výborného jídla a vyzkoušejte nový lehký drink, který skvěle osvěží. Nevíte si rady, jak na to? Poradíme vám, jak vše přichystat bez zbytečného stresu, jednoduše a včas.

Jak navodit atmosféru – Pokud chcete opravdu zazářit, vytvořte na vaší zahradě či terase bohémskou atmosféru. Rozvěste lampiony, lucerny, papírové girlandy, na stůl nachystejte svíčky a čerstvé květiny, které vše dotáhnou k dokonalosti. Pokud zvete více lidí, doporučujeme nakoupit papírové nádobí, můžete si vybrat z velkého množství barev a vzorů, takže vaše jídelní tabule bude stylová a pro vás téměř bez práce.

Výběr hudby – Nezapomeňte připravit hudební play list, který podtrhne tu správnou atmosféru. Hudbu vybírejte dle stylu vaší párty nebo složení účastníků, k bohémskému pikniku například doporučujeme uvolněné lyrické songy.

 Něco dobrého k zakousnutí – Ať už se rozhodnete grilovat zeleninu, maso či mořské plody, nezapomeňte se dopředu zeptat všech pozvaných, zda někdo není na něco alergický nebo mu např. mořské plody nechutnají. Vyhnete se pak zbytečným komplikacím. Doporučujeme připravit si více druhů pokrmů, od všeho trochu, budete pak mít jistotu, že se zavděčíte všem. Hutnou majonézu můžete nahradit lehkými domácí dressingy z jogurtu či zakysané smetany, hosté ocení méně tuku i absenci éček. Nejlépe působí, když vše naservírujete přímo na stůl, ať neopouštíte své hosty odbíháním k přípravě pokrmů. Také nezapomeňte, že důležitými smysly při jídle jsou nejen chuť a čich, ale i zrak.

Co k pití – K dobrému jídlu také nepochybně patří i osvěžující letní drinky. Mojito je stálicí v letních nápojích již dlouhou dobu, co takhle ale vyzkoušet něco nového a překvapit své hosty něčím jiným a osvěžujícím? Staňte se hvězdou léta a namíchejte svým známým osvěžující letní novinku Cointreau Fizz [kuantró fiz]. Jeho příprava je velmi jednoduchá a zvládne ji naprosto každý i právě díky tomu, že veškeré ingredience, které jsou na výrobu koktejlu potřeba, má běžně doma každý z nás. Nemusíte shánět žádné okázalé a těžko dostupné ingredience. Stačit vám bude soda, led, čerstvá šťáva z limetky a likér Cointreau [kuantró] s příjemnou pomerančovou chutí, který je navíc bez éček a barviv pouze z přírodních surovin.  

A jak si nový letní fenomén Cointreau Fizz [kuantró fiz] namíchat?
Sklenici naplňte ledem,
přidejte 4cl (velký panák) Cointreau [kuantró],
vymačkejte šťávu z půlky limetky,
dolejte 10cl sody.
Vše zamíchejte a dozdobte plátkem limetky.

Koupíte jej ve vybraných obchodech a na e-shopu www.bottlesandstories.cz za zvýhodněnou cenu 422Kč.

 

 

 

 

Příjemnou vyváženost sladké a hořké chuti pomerančů ocení především ženy, věříme však, že po ochutnání, rád vymění nejeden muž své pivo za tento svěží a lehký drink.

Komentáře