Sexy modelka Taťána G. Brzobohatá: Se svou nadací Krása pomoci teď pomáhá seniorům!

Reklama

Nadace Krása pomoci Taťány G. Brzobohaté spojila síly s restaurací St. Martin a výsledkem jsou obědy zdarma pro potřebné seniory. 

Pokud se stavíte v pražské restauraci St. Martin, všimněte si cedulky, která je na každém stole. Informuje o novém projektu s Nadací Krása pomoci. Každý zákazník může koupit libovolný počet voucherů v hodnotě 50 Kč. Ty pak hodí do boxu, který je k tomu připraven na baru. Nadace si vouchery převezme a předá je seniorům, kteří jsou ve finanční tísni a nemohli by si jinak výživově hodnotný oběd v restauraci dovolit.

„Jsme moc rádi, že se pokladnička tak rychle plní vouchery. Reakce zákazníků jsou skvělé a my jsme rádi, že můžeme takhle pomoci,“ říká Kateřina Ticháčková, majitelka restaurace.

„Moc si spolupráce vážíme. Teprve začínáme a rozdáváme první vouchery, ale můžu říct, že naši klienti jsou z možnosti zajít do krásné restaurace nadšení,“ říká Michaela Stachová, ředitelka nadace. Vedle koupě voucheru můžete v restauraci také finančně podpořit nadační projekt „Doma bez obav“. K tomu je v restauraci připravená zapečetěná pokladnička.

O nadaci

Nadace Krása pomoci byla založena v roce 2008. Během deseti let podpořila projekty neziskových organizací, které pomáhají seniorům, částkou přesahující 30 milionů korun. Podporuje programy domácí péče o seniory a dobrovolnické programy po celé České republice.

Nadace také vede vlastní unikátní projekt, který se jmenuje „Doma bez obav.“ V rámci něj koordinátorky péče propojují osamělé seniory se službami domácí péče, které jim umožní žít ve svém domácím prostředí, ale o kterých sami senioři nevědí, nebo o ně neumějí sami požádat. Cílem tohoto projektu je zajistit důstojný život seniorů ve vlastní domácnosti jak nejdéle je to možné. Takto Nadace Krása pomoci pomohla tisícům seniorů, kteří by jinak museli předčasně do ústavní péče.

Foto Krása pomoci

Komentáře