Smrtelné mužské (i ženské) nemoci existují

Reklama

Být nemocen je velmi nepříjemné, ale nemocný muž je chodící kašlající a smrkající protivnost a kňoura. Jak drahé polovičky tedy nepříjemného nachlazení zbavit?

Není horšího onemocnění než mužské rýmy či kašílku. Jakmile muže přepadne nachlazení, stane se i z toho nejsilnějšího chlapa na světě umírající chudáček. Ucpaný nos, zvýšená teplota a zalehlé uši nejsou nic příjemného, ale muže tyto pocity přivádí doslova k zoufalství.

Když ženy přepadne nachlazení či chřipka, zatnou zuby a jsou schopné normálně fungovat, starat se o domácnost, o děti a dokonce i o zdravého partnera. Muži v takových momentech “umírají“, leží, funí a myslí si, že je to jejich poslední hodinka.

Obrňte se
S péčí i láskou se stoná mnohem lépe, to musíte uznat. Zkuste udržet své emoce na uzdě a využijte partnerovo nachlazení ve svůj prospěch. Samy dobře víte, že rýmička není tak závažná nemoc, abyste ji nemohly prožívat společně. Zalezte si k němu pod peřinu k televizi, dejte si něco dobrého a podívejte se společně na oblíbený film. Váš protějšek to jistě ocení a hned se mu bude stonat o něco příjemněji.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17520″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“387″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Na rýmu a nachlazení pomůže zázvor
Na smrtelnou rýmičku vyzkoušejte směs silného zázvoru, květu černého bezu, lipového květu a fenyklu, která se ukrývá v sáčcích funkčního čaje Pickwick Herbalis Nachlazení. Výrazná zázvorová chuť je doplněna o lehké tóny slézu a tymiánu. Kořen zázvoru zahřeje a nastartuje imunitní systém. Květ černého bezu napomůže pocení a fenykl s tymiánem podpoří uvolnění hlenů. Tato kombinace funguje i jako prevence proti nachlazení.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“17521″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“387″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Jak „umírajícímu“ pomoci od kašlíku?
Pokud se stal váš protějšek obětí nepříjemného kašle, který mu dráždí průdušky, nechejte se inspirovat bylinkáři, kteří doporučují využívat účinky lipového květu. Připravte mu funkční čaj Pickwick Herbalis Průdušky s lipovým květem, anýzem, mateřídouškou, fenyklem a šalvějí. Tato kombinace skvěle podpoří jeho imunitní systém a pomůže mu usnadnit vykašlávání. Tuto kombinaci navíc podporuje tymián, který působí protizánětlivě a máta peprná, jež posiluje obranyschopnost.

Zdroj: www.pickwick.cz

Komentáře