Štítná žláza – Generální ředitel naší energie, krásy, duševní pohody a zdraví

Reklama

Vyrábí hormony, které toto vše zajišťují. Pro její správnou funkci je nutná správná výživa, a tou je v první řadě jód. Nejlepší forma jódu je forma organická, molekulární, která zaručí správný metabolismus.

Péče o vzhled a krásu je dnes neodmyslitelnou součástí našeho života, často více než péče o zdraví. Zdraví a krása však navzájem souvisejí, náš zevnějšek je nezřídka ukazatelem našeho zdravotního stavu. Proto bychom se při naší každodenní péči neměli soustředit jen na maskování nedostatků, ale pátrat po příčinách jejich vzniku a možnostech, jak je co nejefektivněji odstranit.

Mezi nejčastější onemocnění, která se manifestují vnějšími projevy, patří onemocnění štítné žlázy. SNÍŽENÁ FUNKCE (HYPOFUNKCE) ŠTÍTNÉ ŽLÁZY se může projevit přibíráním na váze či suchou a šupinatou pokožkou. Ženy trpící tímto onemocněním mívají i výrazně zhoršenou kvalitu vlasů a nehtů. Snížená funkce štítné žlázy se může projevit také otoky na obličeji a rukou. Úzce také souvisí i s depresivními stavy.

Štítnou žlázu však může postihnout i opačný problém, a to ZVÝŠENÁ FUNKCE (HYPERFUNKCE). Člověk trpící hyperfunkcí například hubne, přestože nezměnil své stravovací návyky. Charakteristické jsou i „vystouplé“ oči, vypadávání vlasů a měknutí nehtů. Jako mnoho jiných onemocnění i hyperfunkce štítné žlázy negativně ovlivňuje psychický stav člověka.

Pokud jste si na svém zevnějšku všimli nežádoucí změny, nevysvětlitelně jste zhubli nebo přibrali, kvalita vaší pokožky, vlasů či nehtů se výrazně zhoršila, příčinou může být i porucha funkce štítné žlázy. Aby štítná žláza fungovala správně, je nutné zajistit její potřebnou výživu, kterou je JÓD. I zde je však mimořádně důležité umět si správně vybrat. Ve většině produktů obsahujících jód se nachází jód v anorganické formě, která může být pro člověka nebezpečná. Naopak, ORGANICKÁ forma jódu je lidským tělem velmi dobře přijímána. Je to účinná a bezpečná forma jódu, podporující zdraví člověka v každém věku.

Výbornou zprávou je, že se slovenským odborníkům vyvinout produkty Joda ORGANIKA s organickou formou jódu v dýňovém a lněném oleji a také ve formě KAPSLÍ pro snadnější užívání. Tyto certifikované a klinicky zkoušené produkty jsou vhodné i pro těhotné a kojící ženy.

Starat se o svůj vzhled a krásu je skvělé. Nezapomínejme však, že dopřát si tu správnou výživu zevnitř je obzvláště důležité. Zdraví a krása totiž kráčí ruku v ruce.

Zdroj: www.lecivapyramida.cz

 

Komentáře