Světová jednička kosmetických center otevřela pobočky v ČR

Společnost NoVello, největší síť kosmetických center na světě otevřela pobočky u nás v ČR. Specializují se na bezbolestnou a trvalou depilaci a obličejové terapie s použitím intenzivního pulzního světla IPL nebo LED technologií.

V salonech NoVello nabízí hned několik kvalitních a jedinečných služeb, které si můžete přijít vyzkoušet na vlastní kůži. Jsou světovou jedničkou v bezbolestném odstraňování chloupků po celém těle s použitím depilace IPL a omlazení pleti IPL pulzním světlem. Velmi žádané jsou i služby s technologií LED světla. Bělení zubů bělícím gelem aktivovaným modrým LED světlem, redukce celulitidy a důkladné čištění pleti pomocí ultrazvuku.

Představujeme vám první dvě procedury, které provádí v salonech NoVello:
Depilace IPL impulzivním světlem
Depilace IPL pulzním světlem je prokazatelně účinnější než laser. Odstraňuje chloupky trvale a bezbolestně, nepoškzuje kůži a doporučuje se v případech folikulitidy, tj. zarůstání chloupků. Depilace IPL (fotodepilace či epilace) pulzním světlem se provádí pomocí stroje vybaveného moderním dynamickým systémem minimalizujícího pocit tepla.

Omlazení pleti IPL technologií
Rejuvenaci pleti v salonech NoVello provádí IPL technologií, hlavním cílem je dosáhnout větší elasticity, hladkosti, pružnosti, pevnosti a hydratace pleti bezbolestným a funkčním způsobem. Principem je přeměna aplikovaného světla v podkoží na teplo, které dokáže stimulovat kolagenní vrstvu a její následnou regeneraci. K podpoření výsledků je vhodné používat kosmetické přípravky NoVello, které podporují celý proces omlazení pleti.

Kosmetické salony NoVello najdete v Praze, Olomouci a Hradci Králové.

Zdroj: www.nomasvello.cz

Komentáře