„ušatý pohár“ Ligy mistrů UEFA k vidění v Praze

Reklama

Přibližně měsíc před finálovým utkáním letošního ročníku Ligy mistrů UEFA bude v Praze k vidění její vzácná trofej pro vítěze. Tuto sportovní událost pořádá pro fotbalové fanoušky i širokou veřejnost partner nejznámější fotbalové klubové soutěže společnost PepsiCo se svými značkami Pepsi a Lay’s. Prestižní fotbalový pohár bude v České republice vystaven v centru Arkády Pankrác ve čtvrtek 27. dubna a v pátek 28. dubna.

Jedinečnou fotbalovou trofej budete moci v nákupním centru Arkády Pankrác v Praze vidět a společně se s ní vyfotografovat už ve čtvrtek 27. dubna od 8:00 hodin. Slavnostní představení poháru se v OC Arkády Pankrác odehraje v ten samý den od 17:00 hodin. Setkat se na něm budete moci například s Vladimírem Šmicrem, který vyhrál Ligu mistrů UEFA v roce 2005 s fotbalovým klubem Liverpool FC. Ulovit na místě můžete nejen jeho podpis, ale také společnou fotografii. Vedle něj se návštěvníci mohou těšit i na Marka Kincla, který má rovněž zkušenosti z Ligy mistrů UEFA. Moderátorem fotbalového večera bude Libor Bouček.

V pátek 28. dubna bude pohár vystaven od 8:00 hodin opět v nákupním centru Arkády Pankrác a vy budete mít možnost se s ním vyfotografovat. Během dne proběhne bohatý doprovodný program, kterého se od 15:00 hodin zúčastní známý sportovní komentátor Jaromír Bosák. Mezi 17:30 a 19:00 pak na pódiu s prestižním fotbalovým pohárem vystoupí spolu s Vladimírem Šmicrem také Marek Jankulovski, který rovněž “ušatý pohár“ zvedl během své kariéry vítězně nad hlavu. 

Více informací se dozvíte na facebookových profilech Pepsi a Lay’s.

Program sportovní události u příležitosti vystavení fotbalového poháru LM (Praha, OC Arkády Pankrác, 27. a 28. 4. 2017):
čtvrtek 27. dubna
8:00 – vystavení poháru v OC Arkády Pankrác, focení návštěvníků s trofejí, soutěže o ceny
16:00 – uvítaní návštěvníků moderátorem Liborem Boučkem
17:00 – zahájení slavnostního představení hymnou Ligy mistrů UEFA, vystoupení hosta Vladimíra Šmicra a jeho autogramiáda
18:00 – slavnostní vylosování výherců o lístky na finále Ligy mistrů UEFA v Cardiffu
19:00 – vystoupení hosta Marka Kincla

pátek 28. dubna
8:00 – vystavení poháru v OC Arkády Pankrác, focení návštěvníků s trofejí, soutěže o ceny
15:00 – vystoupení hosta Jaromíra Bosáka
16:45 – vystoupení hosta Jaromíra Blažka
17:30 – vystoupení hosta Vladimíra Šmicra
18:30 – vystoupení hosta Marka Jankulovského

Komentáře