Věříte na Anděly? Nechte si vyložit andělské karty a přestaňte dělat stále stejné chyby.

Každý z nás má své touhy. Každý máme své sny a přání. Proč je někdo úspěšný v plnění svých potřeb a někomu se stále „ne a ne“ jeho sen uskutečnit? Proč se někdo opakovaně potýká se stále stejným problémem a nedaří se ho vyřešit? Máte stále problémy v partnerství nebo se seznamujete se stejně nevyhovujícím typem protějšku? Tolik a mnohem více otázek trápí snad skoro každou duši na tomto světě. „Ale jak řešit, když nevím kudy kam?“ Když nevidím možnosti, jak vše změnit…. Vše začíná a končí u vás samotných, u vašeho „Já“. 

Začátkem je vaše myšlenka, která se k vám, ve svém výsledku, v realitě vrátí. 

Krásným příkladem je nedostatek financí. Procházíte-li tíživou finanční situací, je na vás veden nátlak v nutnosti platit nebo splácet, ač v realitě potřebný obnos aktuálně nevlastníte. Automaticky vaše mysl produkuje bezmocný proud myšlenek. Hlavní vaší myšlenkou je: „Já nemám peníze, nemám na splátku“. A když je zákon vesmíru takový, že: „v co věříte, to se vám i plní“, jaký pak výsledek můžete v tomto příkladu očekávat? Ano, že peníze nemáte. I z velmi tíživé situace ovlivňující vaší existence se dá „zázračně“ vystoupit a najít opět zkratku zpět na správnou cestu.

Jednou z pomocí mohou být právě poselství z andělské říše. Každý člověk na zemi má své strážné Andělé. Ne jednoho. Několik… I ten, kdo je nevnímá, má nad sebou ochranu nebes. Andělská pomoc nám umožňuje vyléčit všechny oblasti života, ve kterých panuje strach a nerovnováha. Spojení s Anděly nám může přinést uzdravení na fyzické a duševní úrovni. Můžete „prozřít“ v celkovém postoji k životu. Andělé nám pomáhají řešit pozemské problémy s láskou, financemi, zdravím a materiálním světem.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“media_original“,“fid“:“5369″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“233″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“320″}}]]

Výklad andělských karet nám pomáhá najít cestu a směr k uvědomění. Andělské karty vám ve spojení s poselstvím shůry přináší návod na kroky po té správné cestě, přičemž vám nechávají volně otevřenou možnost volby. Jak se rozhodnete vy sami, tak se i stane. Andělé jsou neúnavní. Nechají vás dělat i opakované chyby, ale stále jsou s vámi, připraveni pomoci, pokud je o to opravdu požádáte. Snaží se vás přivést na cestu vděčnosti, která mění život v kouzlo.

Andělské karty jsou láskyplné a jejich výklad je čistě očistný proces vedoucí k vašemu pochopení starých chyb, k odpuštění starých křivd a k nalezení nového začátku vašeho života.

Komentáře