„Zažij a pochopíš!“ zvou na filmový festival Mental Power Tereza Voříšková, Vojta Kotek & tým herců v novém spotu

Je úplně jedno, jak jsi k tomu přišel. Důležitý je, co ty na to. Všichni hrajem stejnej zápas. Všichni jsme na stejný lodi. Mental Power Prague Film Festival 8. a 9. 6. 2018 Zažij a pochopíš!

Terezo! Budeš rozhodčí!
Stalo se tradicí, že každý rok k aktuálnímu ročníku vznikne skvělý a nápaditý spot (nebo několik jeho variant jako v letošním roce), v němž hrají patronka festivalu Tereza Voříšková, Vojta Kotek a tým herců (letos Laura, Bára, Antonín, Zdenek a Honza).

Spot vznikl v produkci Stink Films, scénář napsal a režie se ujal již po několikáté Vojtěch Kotek. „Když se tahle parta sejde, vzduch zavoní pořádným bordelem!“

Sejdeme se hned dvakrát!
V pátek 8. června na palubě historického parníku, který nás proveze po Vltavě. K tomu se budou promítat v podpalubí všechny filmy, jež jsou horkými kandidáty na ty nejvyšší ocenění, hrát skvělá muzika živě a plánujeme ještě jednu zastávku s vyloděním a malým happeningem,“ říká za pořadatele Patrik Henel.

Slavnostní galavečer s předáváním cen a červeným kobercem, který rozvineme už z Václavského náměstí až do Divadla Palace, proběhne v sobotu 9. června od 18:00. Věříme, že za námi dorazíte, zažijete a pochopíte,“ doplňuje David Sychra.

„Všichni tancujou na stejnou muziku!“
A to bude kdokoliv, kdo dorazí. Vstupenky budou k dostání přímo na místě na oba dva dny programu nebo na každý jednotlivě. Detaily programu se budou průběžně upřesňovat, aktuální verze vždy k dispozici na www.mentalpower.cz

  1. června 2018 14:00 – 21:00, historický parník Vltava, Rašínovo nábřeží u Tančícího domu.
  2. června 2018 od 18:00, Divadlo Palace, Václavské nám. 819/43, 110 00 Praha 1 – Nové Město

Vstupenka na Galavečer stojí 300,-Kč. Vstup na parník je zdarma, ale kapacita lodi je omezená, proto kdo dřív přijde ten se poplaví. V případě zájmu je potřeba si lístek zarezervovat na: hendaver@gmail.com

MENTAL POWER PRAGUE FILM FESTIVAL (MPPFF) je mezinárodní filmový festival (ne)herců s mentálním a kombinovaným postižením, který pořádá a organizuje HENDAVER, z. s. Jeho patronkou je již devátým rokem Tereza Voříšková, moderuje vždy Vojta Kotek.

V porotě zasedají významné osobnosti, v letošním roce účast zatím potvrdili:  Táňa Fišerová, Jan Rejžek, Patrik Nacher, Milan Tesař, Tomáš Sedláček, Petra Ondrušová a Gabriela Zdražilová.

Vítězové jednotlivých kategorií letošního ročníku budou přebírat ocenění z rukou Terezy Voříškové a již zmiňovaných porotců.

Zdroj: www.mentalpower.cz

Komentáře